Apdovanojimai ir prizai

Apdovanojimai tinkantys bet kokiai progai – sporto šventei, bernvakariui, gimtadieniui

Esame įvairiapusiški ir sukaupę ilgametę patirtį, todėl galime jums pasiūlyti geriausius variantus renkantis apdovanojimus, padėkas ir kitus trofėjus. Šiuo metu galime jums pasiūlyti: plaketes – apdovanojimų lentas, padėkas, diplomus ant originalaus popieriaus arba ant jūsų pasirinkto, trofėjus – sporto medalius, taures, stiklinius apdovanojimus, figūrėles. Užsakymus gaminame specialiai pagal jūsų užklausą iš įvairių medžiagų: plastiko, faneros, organinio stiklo ir kt. Jau turite trofėjų? Tuomet užsukite pas mus – mes pagaminsime jums unikalų lipduką su jūsų pasirinktu tekstu.

***

Mielai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojais/renginių organizatoriais bei dekoratoriais. Teikiame įvairias maketavimo, spausdinimo, vienetinio dekoro gamybos paslaugas. Lanksčiai reaguojame į klientų pageidavimus. Nesant galimybės įgyvendinti kliento sumanymą – pasiūlome artimiausią atitinkamą variantą.

Patikėkite savo šventės dekorą mums – sutaupysite laiko ir energijos, turėsite daugiau jėgų džiaugtis savo švente bei rūpintis svarbesniais dalykais, kurių, mūsų nuomone, rengiant vestuves, ar kitą šventę, tikrai apstu.

APDOVANOJIMŲ IR PRIZŲ PAVYZDŽIAI:

SIŪLOMI APDOVANOJIMAI IR PRIZAI

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti