Bernvakario idėjos

Sėkmingo bernvakario idėjos

Kad bernvakaris būtų nusisekęs svarbiausia yra rezervuoti datą ir vietą. Nors dauguma teigia, kad vyrai nekreipia dėmesio į detales, tačiau galite nustebinti būsimą jaunikį surengę vakarėlį jo mėgstamiausios muzikos grupės/filmo/hobio ir pan. tematika. Tuomet jau galima rūpintis bent minimaliomis dekoracijomis. ARBA. Arba linksmais užsiėmimais, dovanomis, jaunikio priesaika ir kt. atributais kurie būtini bernvakario metu.

Bernavakario dovanų idėjos – trofėjus/apdovanojimas su šmaikščiu tekstu, unikalūs marškinėliai, graviruoti alaus bokalai, graviruota metalinė gertuvė „fleškutė” – padės atsipūsti sunkią akimirką.

Siūlome jaunikio priesaiką unikaliu formatu:

  • graviruotą ant unikalaus medinio alaus bokalo silueto;
  • atspaustą ant marškinėlių;
  • pateiktą ant alaus (kito gėrimo) butelio etiketės;
  • graviruotą ant apdovanojimų lentos ir kt.

Jeigu turite savo idėją – atvykite pas mus, mes padėsime ją įgyvendinti.

***

Mielai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojais/renginių organizatoriais bei dekoratoriais. Teikiame įvairias maketavimo, spausdinimo, vienetinio dekoro gamybos paslaugas. Lanksčiai reaguojame į klientų pageidavimus. Nesant galimybės įgyvendinti kliento sumanymą – pasiūlome artimiausią atitinkamą variantą.

Patikėkite savo šventės dekorą mums – sutaupysite laiko ir energijos, turėsite daugiau jėgų džiaugtis savo švente bei rūpintis svarbesniais dalykais, kurių, mūsų nuomone, rengiant vestuves, ar kitą šventę, tikrai apstu.

BERNVAKARIO IDĖJOS:

MES SIŪLOME:

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti