Dovanos krikštynoms

Dovanos krikštynoms – ką dovanoti?

Dažnas kiekvieno su tuo susiduriančiojo klausimas. Taip, žinome, kad yra tradicinės krikštynų dovanos kaip auksiniai papuošalai ir pan. Tačiau ieškantiems orginalumo turime keletą pasiūlymų:

  • Tėveliams siūlome daug smagių sprendimų kaip galėtumėte nudžiuginti krikštynų svečius – įvairių formų, dydžių medinius magnetukus su krikštynų data bei krikštijamo vaiko vardu, saldainius su dekoruotais popierėliais su jūsų vaiko atvaizdu, įvairius graviruotus segtukus kaip priedą prie dovanos, stilizuotus maisto smeigtukus, graviruotus medinius šaukštus ar vardinį kūdikio apklotėlį.
  • Krikšto tėvams – stilizuotas krikštynų žvakes, medines dėžutes „vokelius” ar įmantrią, unikalią dovanų dėžutę supakuoti jūsų jau išrinktai dovanai.

***

Mielai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojais/renginių organizatoriais bei dekoratoriais. Teikiame įvairias maketavimo, spausdinimo, vienetinio dekoro gamybos paslaugas. Lanksčiai reaguojame į klientų pageidavimus. Nesant galimybės įgyvendinti kliento sumanymą – pasiūlome artimiausią atitinkamą variantą.

Patikėkite savo šventės dekorą mums – sutaupysite laiko ir energijos, turėsite daugiau jėgų džiaugtis savo švente bei rūpintis svarbesniais dalykais, kurių, mūsų nuomone, rengiant vestuves, ar kitą šventę, tikrai apstu.

Visus gaminius galite užsisakyti tiesiogiai pas mus arba atsinešti savo turimą variantą į mūsų ofisą ir mes jums padėsime!

KRIKŠTYNŲ DOVANŲ PAVYZDŽIAI:

frame
Dovanos gimtadienio proga / Dovanos krikštynoms / Dovanos vedybų metinėms / Graviravimas / Pjovimas lazeriu / Vestuvinės įdėjos

MES SIŪLOME:

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti