Idėjos išleistuvių proga

Idėjos mokyklos, darželio ir kt. išleistuvių proga

Vaikui, žmogui pabaigus vieną gyvenimo etapą ir žengiant į naują, dar nepatirtą gyvenimo tarpsnį yra organizuojamos išleistuvės. Tiek baigiant darželį ir išlydint vaiką į mokyklą, tiek baigiant mokyklą ir tęsiant mokslus aukštojoje mokykloje. Išleistuves galima kelti ir keičiant darbus, keičiant miestus ir šalis. Tai – tarsi vienas iš paskutinių pasibuvimų su artimaisiais, draugais, padėka už buvimą kartu. Galbūt jūs norite paskutinį kartą palydėti savo sūnų/dukrą į mokyklą ir šia gražia proga padovanoti prasmingą, suasmenintą prisiminimą?

Tuomet mes pasirūpinsime, kad jūsų išleistuvių šventė būtų pati nuostabiausia! Siūlome foto sieneles su mokyklos emblema arba individualiu tekstu. Unikalius užrašus, tūrines raides, šiuo metu labai išpopuliarėjusius medinius medalius. O taip pat suvenyrus mokyklos baigimo proga: šventines juostas, apdovanojimus bei kt.

Jau turite dovaną, tačiau jai trūksta „cinkelio”? Užsukite pas mus – pasiūlysime optimaliausią variantą kaip suasmeninti, personalizuoti jau turimą dovaną ir paversti ją unikalia.

***

Mielai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojais/renginių organizatoriais bei dekoratoriais. Teikiame įvairias maketavimo, spausdinimo, vienetinio dekoro gamybos paslaugas. Lanksčiai reaguojame į klientų pageidavimus. Nesant galimybės įgyvendinti kliento sumanymą – pasiūlome artimiausią atitinkamą variantą.

Patikėkite savo šventės dekorą mums – sutaupysite laiko ir energijos, turėsite daugiau jėgų džiaugtis savo švente bei rūpintis svarbesniais dalykais, kurių, mūsų nuomone, rengiant vestuves, ar kitą šventę, tikrai apstu.

IDĖJOS IŠLEISTUVĖMS:

MES SIŪLOME:

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti