Idėjos mergvakariui

Idėjos mergvakariui

Draugės ištekinimas už vyro – atsakinga pareiga. Pirmoji ir būtiniausia mergvakario priežastis – atkalbėti draugę nuo vestuvių. O jeigu jaunikis yra puikus ir draugė laiminga? Tuomet telieka suorganizuoti patį geriausią mergvakarį pasaulyje.

O kaip jį padarytį patį įsimintiniausią? Pirmiausiai reikia suorganizuoti vietą bei datą. Tuomet galima pradėti rūpintis mergvakario tematika. Kai mergvakario tema jau yra apspręsta galima pradėti rūpintis šventės dekoravimu bei dovanomis.

Siūlome įvairią mergvakario atributiką:

  • jaunosios priesaiką;
  • šventines dekoracijas;
  • nestandartinių dydžių dovanų pakuotes ir kt.

Taip pat gaminame marškinėlius su užrašais (nuotaka, nuotakos komanda ir pan.), šilkinius chalatėlius su užrašais arba simboliais (galimas variantas: chalatėliai jūsų, užrašai – mūsų), tik spaudą – uždėjimui ant tekstilės. Pagal jūsų pageidavimus galime pagaminti kokteilių maišymo pagaliukus su vardais/deimantu/žiedu, unikalią jaunosios priesaiką, apyrankes su palinkėjimais ir kt.

Jei neišserenkate iš mūsų siūlomų gaminių – užsukite pas mus su savo idėjomis ir mes prižadame jas įgyvendinti.

P.S. Kartais atsiranda dosnių nuotakų, kurios nori atsidėkoti savo draugėms už nuostabų mergvakarį ir taip pat apdovanoti jas mažomis smulkmenėlėmis. Šiuo atveju, būsimosios nuotakos, – kreipkitės į mus. Mes turime keletą puikių idėjų!

***

Mielai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojais/renginių organizatoriais bei dekoratoriais. Teikiame įvairias maketavimo, spausdinimo, vienetinio dekoro gamybos paslaugas. Lanksčiai reaguojame į klientų pageidavimus. Nesant galimybės įgyvendinti kliento sumanymą – pasiūlome artimiausią atitinkamą variantą.

Patikėkite savo šventės dekorą mums – sutaupysite laiko ir energijos, turėsite daugiau jėgų džiaugtis savo švente bei rūpintis svarbesniais dalykais, kurių, mūsų nuomone, rengiant vestuves, ar kitą šventę, tikrai apstu.

IDĖJOS MERGVAKARIUI:

MES SIŪLOME:

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti