Vardinės kortelės darbui, šventėms

Vardinės kortelės darbui, šventėms…

Gaminame vardines korteles skirtas šventėms bei darbui. Šventinės vardinės kortelės gali būti įvairių dydžių, spalvų, pagamintos iš popieriaus, faneros, organinio stiklo. Jos gali būti kaip komplektas kartu su vestuviniais kvietimais, RSVP ar kt., viskas priklauso nuo jūsų fantazijos! Darbui skirtas vardines korteles gaminame iš aliuminio arba plastiko, priklausomai nuo formos, dydžio, kiekio.

***

Mielai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojais/renginių organizatoriais bei dekoratoriais. Teikiame įvairias maketavimo, spausdinimo, vienetinio dekoro gamybos paslaugas. Lanksčiai reaguojame į klientų pageidavimus. Nesant galimybės įgyvendinti kliento sumanymą – pasiūlome artimiausią atitinkamą variantą.

Patikėkite savo šventės dekorą mums – sutaupysite laiko ir energijos, turėsite daugiau jėgų džiaugtis savo švente bei rūpintis svarbesniais dalykais, kurių, mūsų nuomone, rengiant vestuves, ar kitą šventę, tikrai apstu.

VARDINIŲ KORTELIŲ PAVYZDŽIAI:

MES SIŪLOME:

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti