Graviravimas lazeriu

Atliekame graviravimo ir pjaustymo lazeriu paslaugas

  Turite idėją ir norėtumėte iš graviruoti tekstą ar vaizdą ant akmens? Kodėl gi ne? Norėtume pabrėžti, kad graviravimo rezultatas labai priklauso nuo akmens struktūros, vieni graviruojami šiek tiek giliau, kiti vos paviršiuje.  Graviruoti atvirukai, kvietimai, stalo kortelės, popierinės dėžutės ar įvairios dekoracijos namams ir šventėms atrodo tiesiog stulbinančiai. Ypač populiarėja graviruotos vizitinės kortelės, nes tai puikus būdas būti išskirtiniams.

  Lazeriu pjauname įvairias medžiagas, šilką, šifoną, medvilnę, sintetinę vilną, veltinį, flisą ir t.t. Pjaunant sintetinio pluošto medžiagas, audinius, pjūvio kraštelis lengvai aplydo siūlus, todėl išpjauta forma neyra ir ją galima iškart naudoti. 

Lazeriu pjaustome įvairaus sudėtingumo ir smulkumo detales iš faneros. 

 Skirtingų tipų lazerinės įrangos panaudojimas suteikia lankstumo bei optimalesnio sprendimo radimo, atitinkančio Jūsų lūkesčius.

Graviruojame lazeriu įvairių rūšių plastiko gaminius, besiskiriančius savo atspalviais ir storiais. Dažniausiai graviruojame specialiai lazeriniui graviravimui skirtus plastikus – dviejų sluoksnių plastikas: nugraviravus viršutinį sluoksnį, atsidengia apatinio sluoksnio spalva.

Pjaustymas lazeriu – tai pjovimas lazerio spinduliu, kuris daug tiksliau ir švariau pjauna nei mechaniniai pjovimo būdai. 

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti