Graviravimas ant metalo

Metalas, kaip medžiaga, pasižymi ilgaamžiškumu: užrašas, piešinys ar logotipas visada išlieka puikios kokybės. Skirtingų tipų lazerinės įrangos panaudojimas suteikia lankstumo bei optimalesnio sprendimo radimo, atitinkančio Jūsų lūkesčius. Graviruojami įvairiausi metalo gaminiai: peiliai, gertuvės, lentelės, tušinukai, vardinės kortelės ir kt. Mes metalo gaminius skirstome į dvi rūšis:
1) Unikalios, vienetinės dovanos, t.y. graviruotos gertuvės, tušinukai, peiliai, termosai, apdovanojimų lentelės ir pan.
2) Lentelės bei priemonės skirtos darbui: vardinės kortelės, lentelės ant durų, tušinukai, identifikaciniai žymenys.
Norint, kad pasirinkta dovana būtų unikali, suasmeninta galima ją graviruoti jūsų pasirinktu tekstu/piešiniu. Teikdami graviravimo paslaugas džiaugiamės, kad galime prisidėti prie unikalių dovanų kūrimo, tad dažniausiai produktą, ant kurio bus graviruojama, pateikiate jūs.
Norime įspėti, kad prieš graviruojant kai kuriuos daiktus būtinai turime apžiūrėti gaminį, jeigu reikia, atlikti graviravimo testą. Kodėl tai taip svarbu? Pastaruoju metu metalo gaminiai yra daromi su įvairiomis priemaišomis, dažniausiai chromo. Chromas, kaip sudėtinė metalo dalis, prastai reaguoja su karštu lazerio spinduliu ir galutinis variantas gali jūsų netenkinti: įgilinti, bet ne užtektinai arba negraviruoti paviršiaus visai.

Graviravimo ant metalo pavyzdžiai

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti