Etiketės ir firminiai ženklai

Tipas
Graviravimas, Graviravimas ant medžiagos, Graviravimas ant metalo, Graviravimas ant plastiko, Įmonės stilistika, Reklama, Šilkografija

Etiketės ir firminiai ženklai:
Gaminame etiketes ir firminius ženklus, logotipus jūsų pasirinktam produktui, prekės ženklui. Etiketės gali būti įvairių formų bei dydžių, iš įvairių medžiagų: plastiko, medžio ar metalo, įspaustos į odą ar medžiaginės, siuvamos gaminių vidinėje dalyje.
Etiketės:
Etiketės yra labai svarbi produkto sudedamoji dalis. Tai skiriamasis ženklas, kad produktas yra kaip tik šio gamintojo, o ne kurio nors kito, gaminančio panašius gaminius. Etiketės ir firminiai ženklai, logotipai leidžia išskirtį produktą iš daugelio kitų, sieti būtent su konkrečiu prekės ženklu ir didinti populiarumą. Dažniausiai etiketės siuvamos gaminių (rankinių, drabužių) vidinėje pusėje arba išorinėje dalyje (rankinės, batai). Tokiu būdu jūsų gaminys tampa išskirtiniu, lengvai atpažįstamu, išsiskiriančiu. Etiketės išorinėje dalyje atlieka reklaminę funkciją – puikiai parinkta etiketės vieta ant jūsų gaminio, gali lemti produkto pasisekimą.
Pasiūlymai bei pageidavimai:
Jeigu jūs norite savo gaminį padaryti išskirtiniu ir lengvai atpažįstamu gatvėje – kreipkitės į mus. Mūsų profesionalų pagalba padės jums ne tik išvystyti jūsų idėją, bet ir įgyvendins ją.
„Stiliaus reklama” skaičiuoja daugiau kaip 20-ies metų patirtį reklamos gamybos srityje. Per du dešimtmečius ištobulinome įvairiausias technikas: nuo graviravimo ant medžio, plastiko, organinio stiklo iki unikalių, vienetinių užsakymų. Kiekvienas užsakymas mums yra vienodai svarbus ir jo imamės labai atsakingai.

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti