Graviruoti riešutai, graviruotų riešutų rinkinys

Tipas
Graviravimas, Graviravimas ant medžio, Įmonės stilistika, Pjovimas lazeriu, Reklama, Verslo dovanos

Boso diena, graviruoti riešutai ir idėja:
Nustebinkite savo bosą, bet kokį kitą kolegą ar draugą padovanodami riešutų rinkinį. Kodėl graviruoti riešutai? Tai – puikiai „suvartojama” dovana – jeigu norite šia dovana ne tik pasidžiaugti, bet ir pasmaližiauti – riešutų rinkinys – jums kaip tik! Į rinkinį įeina: graviruotas kokoso riešutas, graviruoti graikiniai riešutai, dėžutė su logotipu riešutams talpinti.
Jei nenorite užsisakinėti viso rinkinio, siūlome atskirai graviruotą kokoso riešutą (pavyzdys čia) arba vienus graikinius riešutus (pavyzdys čia).
Užsakymas:
Boso dienos proga įmonės kolektyvas nusprendė pradžiuginti savo bosą riešutų rinkiniu. Ant kokoso riešuto buvo graviruojamas bendras palinkėjimas, o ant graikinių riešutų – kiekvieno iš kolektyvo narių vardas. Taip pat šiam rinkiniui buvo pagaminta spec. dėžutė su įmonės logotipu, kuri tvirtai laiko kokoso riešutą ir šonuose talpina graikinius riešutus.
Pasiūlymai bei pageidavimai:
Jeigu jus sudomino šis rinkinys ir norėtumėte įgyvendinti ką nors panašaus arba kardinaliai skirtingo – kreipkitės į mus. Mūsų profesionalų pagalba padės jums ne tik išvystyti jūsų idėją, bet ir įgyvendins ją.
„Stiliaus reklama” skaičiuoja daugiau kaip 20-ies metų patirtį reklamos gamybos srityje. Per du dešimtmečius ištobulinome įvairiausias technikas: nuo graviravimo ant medžio, plastiko, organinio stiklo iki unikalių, vienetinių užsakymų. Kiekvienas užsakymas mums yra vienodai svarbus ir jo imamės labai atsakingai.

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti