Mediniai kalendoriai

Išdeginimas, įspaudai, išpjaustymai ir pan. visa tai yra – graviravimas lazeriu. Graviravimas lazeriu tai – labai galingos, stipriai sutelktos į vieną vietą, šviesos spindulys.

Kuomet graviruojama lazeriu?

Progų būna įvairiausių, viskas priklauso nuo žmonių išmonės ir nuo daikto, kurį norite graviruoti, savybių. Tačiau galime išskirti 3 pagrindines progas,
kurioms dovanojami daiktai yra graviruojami: 1) vestuvės, 2) gimtadieniai, 3) sporto šventės.

Vestuvėms graviruojami įvairiausi daiktai: nuo taurių, jungtuvių proga, iki pjaustymo lentelių, stalo įrankių, butelių, minint vestuvių metines.

Artėjant gimtadieniams, žmonės tampa dar išradingesni, ir sugalvoja graviruoti pačius neįtikėčiausius daiktus: santechninį raktą, kočėlą,
kiaules-taupykles ir pan.

Sporto šventėms graviruojame taures, medalius, įvairias padėkas, sveikinimo lenteles ir t.t.

Taigi, švenčių, kurių proga galite dovanoti spec. graviruotas dovanas yra daug – tereikia išsirinkti. Mes prižadame
išgraviruoti visas jūsų svajones, o jeigu negalėsime išgraviruoti jūsų dovanos – pasiūlysime kitą optimaliausią variantą, kaip papuošti ir personalizuoti dovaną.

Data
Tipas
Graviravimas, Graviravimas ant medžio

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti