Mokytojų diena – Kavalieriaus akcija mokytojams

Tipas
Firminis stilius, Maketavimas, Reklama, Spauda, Verslo dovanos, Vizitinės kortelės

Mokytojų diena ir idėja:

Mokytojų dienos proga kavinė Panevėžyje „Kavalierius” sugalvojo nustebinti Juozo Balčikonio gimnazijos mokytojus ir padovanoti jiems po puodelį kavos.

Užsakymas:

Mokytojų dienos proga mūsų paprašė sukurti dovanų kuponus su vokeliais bei jiems talpinti skirtą specialią dėžutę. Dovanų kuponai tai – tipinės vizitinės kortelės dydžio kvietimas mokytojams apsilankyti kavinėje „Kavalierius” ir pasimėgauti puodeliu kavos. Kiekvienas dovanų kuponas buvo talpinamas į specialų vokelį, kuriame matoma tik užuomina – kavinės logotipas. Speciali, visus kuponus talpinanti dėžė, buvo specialiai kurta ir apipavidalinta. Kadangi ji turi vienintelį nekintamą atributą – „Kavalieriaus” logotipą – po šios šaunios akcijos ją galima panaudoti dar ir dar kartą.

Pasiūlymai bei pageidavimai:

Jeigu jus sudomino ši graži akcija ir norėtumėte įgyvendinti ką nors panašaus arba kardinaliai skirtingo – kreipkitės į mus. Mūsų profesionalų pagalba padės jums ne tik išvystyti jūsų idėją, bet ir įgyvendins ją.

„Stiliaus reklama” skaičiuoja daugiau kaip 20-ies metų patirtį reklamos gamybos srityje. Per du dešimtmečius ištobulinome įvairiausias technikas: nuo graviravimo ant medžio, plastiko, organinio stiklo iki unikalių, vienetinių užsakymų. Kiekvienas užsakymas mums yra vienodai svarbus ir jo imamės labai atsakingai.

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti