Graviravimas lazeriu ant įvairių paviršių

laptop frame
hero image

Kūrybiniai sprendimai

Turite idėją ir norėtumėte išgraviruoti tekstą ar vaizdą ant akmens? Kodėl gi ne? Norėtume pabrėžti, kad graviravimo rezultatas labai priklauso nuo akmens struktūros, vieni graviruojasi šiek tiek giliau, kiti vos paviršiuje. Geriausias kontrastas išgaunamas ant tamsios spalvos akmenų, tačiau, nuspėti kaip gausis, sudėtinga.

graviravimas-ant-kartono-popieriaus

Kūrybiniai sprendimai

Lazerinis graviravimas ant popieriaus ar kartono atveria neribotas galimybes fantazijai.
Graviruoti atvirukai, kvietimai, stalo kortelės, popierinės dėžutės ar įvairios dekoracijos namams ir šventėms atrodo tiesiog stulbinančiai. Ypač populiarėja graviruotos vizitinės kortelės, nes tai puikus būdas būti išskirtiniams.
Galima graviruoti skrajutes, reklaminius bukletus, knygas, dovanų pakuotes, etiketes, dekupažui skirtus gaminius ir kt. Be to, galima uždėti praktiškai bet kokį vaizdą ar užrašą, nuo paprasto simbolio iki itin smulkaus ir sudėtingo rašto bei įmonės logotipo.

Kūrybiniai sprendimai

Lazeriu pjauname įvairias medžiagas, šilką, šifoną, medvilnę, sintetinę vilną, veltinį, flisą ir t.t. Pjaunant sintetinio pluošto medžiagas, audinius, pjūvio kraštelis lengvai aplydo siūlus, todėl išpjauta forma neyra ir ją galima iškart naudoti. Pjaunant medvilnę, natūralų pluoštą, krašteliai neapsilydo, todėl reikia kraštelį apsiūti ar apdirbti kitu būdu, kad neirtų

Kūrybiniai sprendimai

Lazeriu pjaustome įvairaus sudėtingumo ir smulkumo detales iš faneros. Lazerio pjūvio vietose medienos kraštai šiek tiek paruduoja. Gerai pjaunamas nelabai kietas, neryškias rieves turintis medis arba fanera. Pjaustome ir labai plonus medžio plaušo lakštus bei balzą, skirtą aviaciniams modeliams. Galime pasiūlyti gamybą arba pjaustymą iš mūsų kokybiškos 3-4mm storio bešakės faneros arba pjauti iš Jūsų medienos iki 10-15mm storio, priklausomai nuo medžiagos.

Kūrybiniai sprendimai

Metalo graviravimas pasižymi ilgaamžiškumu: užrašas, piešinys ar logotipas visada išlieka puikios kokybės. Skirtingų tipų lazerinės įrangos panaudojimas suteikia lankstumo bei optimalesnio sprendimo radimo, atitinkančio Jūsų lūksesčius.

graviravimas-ant-plastiko

Kūrybiniai sprendimai

Graviruojame lazeriu įvairių rūšių plastiko gaminius, besiskiriančius savo atspalviais ir storiais. Dažniausiai graviruojame specialiai lazeriniui graviravimui skirtus plastikus – dviejų sluoksnių plastikas: nugraviravus viršutinį sluoksnį, atsidengia apatinio sluoksnio spalva. Iš šios medžiagos galima pjaustyti labai tikslias įvairių formų detales, raides, grafinius ornamentus bei ją užgraviruoti.Graviruojant plastiką lazeriu, siekiama, jog paviršius pakeistų spalvą, plastmasė, skirta lazeriniam graviravimui, paprastai turi specialių terminių priedų,o graviruojant kitų rūšių plastmasę – plastiką – ne visada gaunamas norimas rezultatas dėl priemaišų, esančių plastmasės struktūros sudėtyje.

graviravimas-ant-stiklo

Kūrybiniai sprendimai

Stiklas – viena nepatvariausių medžiagų, todėl nerekomenduojame graviruoti ant itin plonasienių taurių ar kitų gaminių. Paprastai graviravimo rezultatas priklauso nuo stiklo kokybės bei apdirbimo. Stiklo graviravimo metu lazerio spindulys jo paviršiuje sukelia mikrosporgimus, ko pasekoje graviruojamos vietos tampa matinėmis. Klientui pageidaujant, graviūrą galime įtrinti sidabro arba aukso spalva.Prieš atvykstant pas mus graviruoti, įsitikinkite, ar gaminys atitinka graviravimo reikalavimus, kitu atveju jos negalėsime įdėti į įrangą.

pjovimas-lazeriu

Kūrybiniai sprendimai

Pjaustymas lazeriu – tai pjovimas lazerio spinduliu, kuris daug tiksliau ir švariau pjauna nei mechaniniai pjovimo būdai. Itin lygus pjūvis suteiks galimybę išpjauti net sudėtingiausias formas ir kontūrus, todėl Jūs galėsite džiaugtis įmantriais suvenyrais, maketais ir kitais gaminiais. Lazeriu galime išpjauti metalo skardą, organinį stiklą, medieną, fanerą, MDF plokštes, popierių ir kartoną, audinius, vinilą, plastikus (išskyrus PVC).

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti