Pjovimas lazeriu - Stiliaus reklama
556
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-556,page-child,parent-pageid-371,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Pjovimas lazeriu

frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame

Pjovimas lazeriu, išdeginimas, graviravimas – pavadinimų daug, tačiau technika ir galutinis rezultatas – tie patys. Pjaustymas lazeriu – tai pjovimas lazerio spinduliu, kuris daug tiksliau ir švariau pjauna nei mechaniniai pjovimo būdai. Itin lygus pjūvis suteiks galimybę išpjauti net sudėtingiausias formas ir kontūrus, todėl Jūs galėsite džiaugtis įmantriais suvenyrais, maketais ir kitais gaminiais. Lazeriu galime išpjauti metalo skardą, organinį stiklą, medieną, fanerą, MDF plokštes, popierių ir kartoną, audinius, vinilą, plastikus (išskyrus PVC).

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti