Graviravimas ant medžio

frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame
frame

Lazeriu pjaustome ir graviruojame įvairaus sudėtingumo ir smulkumo detales iš faneros. Lazerio pjūvio vietose medienos kraštai šiek tiek paruduoja dėl naudojamo karšto spindulio lazerio. Gerai pjaunamas nelabai kietas, neryškias rieves turintis medis arba fanera. Pjaustome ir labai plonus medžio plaušo lakštus bei balzą, skirtą aviaciniams modeliams. Galime pasiūlyti gamybą arba pjaustymą iš mūsų kokybiškos 3-4mm storio bešakės faneros arba pjauti iš Jūsų medienos iki 10-15mm storio, priklausomai nuo medžiagos.

Lazeriu pjaustant fanerą galime išgauti įvairiausias formas, daiktų detales ir pačius produktus. Išpjaunant atskiras gaminio detales jas vėliau galima sunerti spec. technika ir gauti gatavą produktą. Tokiu būdu dažniausiai gaminame įvairios paskirties dėžes, dėžutes.

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti