Gaminiai

graviruotos-spynos-vestuvems

Spynos vestuvėms

Siūlome standartinės, širdies, dviejų susijungusių širdžių formos spynas vestuvėms. Graviruojame ant jūsų arba mūsų spynų.

krikstynu-dovanos

Krikštynų atributika, dovanos

Siūlome įvairių formų, dydžių medinius magnetukus su krikštynų data bei krikštijamo vaiko vardu, saldainius su dekoruotais popierėliais su jūsų vaiko atvaizdu, įvairius graviruotus segtukus kaip priedą prie dovanos, stilizuotus maisto smeigtukus, graviruotus medinius šaukštus ar vardinį kūdikio apklotėlį. Taip pat stilizuotas krikštynų žvakes, medines dėžutes „vokelius” ar įmantrią, unikalią dovanų dėžutę supakuoti jūsų dovanai.

Vestuvinės idėjos

Vestuvinės idėjos

Vestuvių iškilmėms siūlome dekoro atributiką: stalo korteles, graviruotus svečių vardus, vestuvinio torto papuošimą, kvietimus į vestuves, unikalius graviruotus gėrimų maišymo pagaliukus su svečių vardais, simbolines atsidėkojimo dovanas svečiams, piršlių juostas, foto sieneles. Dovanos jauniesiems: graviruotos taurės, namų taisyklės, unikalus šeimos medis, tūrinės raidės su jaunavedžių vardais/pavarde, medinė dėžutė-vokelis.

Dovanos tėvo dienai

Tėvo dienos dovanos jūsų tėčiams – unikalūs marškinėliai, puodeliai su sveikinimu, graviruotos gertuvės, vinilinis laikrodis su jūsų tėčio mėgstamiausios grupės atvaizdu, medinis raktų pakabukas, graviruotas alaus bokalas, medinė varlytė ir kt.

Dovanos gimtadienio proga

Gimtadienio proga siūlome – stilizuotas tūrines raides, graviruotas taures ar stiklines, graviruotus alaus bokalus/taures, gertuves, unikalius apdovanojimus, užrašines, termosus, plakatus, graviruotas vazas, odines apyrankes – laisvė jūsų fantazijai.

Idėjos mergvakariui

Norite savo draugei surengti įsimintiną mergvakarį? Mes jums siūlome unikalią mergvakario atributiką: marškinėlius su užrašais (nuotaka, nuotakos komanda ir pan.), šilkinius chalatėlius su užrašais arba simboliais (galimas variantas: chalatėliai jūsų, užrašai – mūsų), kokteilių maišymo pagaliukus su vardais/deimantu/žiedu, unikalią jaunosios priesaiką, apyrankes ir kt.

bernvakario-idejos

Idėjos bernvakariui

Bernvakaris – viena iš labiausiai pašėlusių būsimo jaunikio dienų, tad nustebinkite savo draugą įsimintinomis dovanomis! Bernavakario dovanų idėjos – trofėjus/apdovanojimas, unikalūs marškinėliai, graviruoti alaus bokalai, graviruota metalinė gertuvė „fleškutė”, graviruota jaunikio priesaika, akiniai nuo saulės su jūsų pasirinktu užrašu (ant akinių kojelės).

Jeigu turite savo idėją – atvykite pas mus, mes padėsime ją įgyvendinti.

isleistuviu idejos

Idėjos išleistuvių progai

Mes pasirūpinsime, kad jūsų išleistuvių šventė būtų pati nuostabiausia! Siūlome foto sieneles, suvenyrus mokyklos baigimo proga, šventines juostas, apdovanojimus bei kt.

antspaudai

Antspaudai

Gaminame antspaudus arba tik keičiamą antspaudo dalį – gumą. Pasikeitė jūsų darbo telefonas? Adresas? Perėjote į naujas pareigas? Kreipkitės į mus ir mes pagaminsime jums naują anstpaudą. Graviruojame ant įvairių dydžių gumos bei silikono, turime didelę patirtį šioje srityje, todėl gaminys bus kokybiškas ir atliktas preciziškai.

apdovanojimai-ir-prizai

Apdovanojimai ir prizai

Siūlome plaketes – apdovanojimų lentas, padėkas, diplomus ant originalaus popieriaus arba ant jūsų pasirinkto, trofėjus – sporto medalius, taures, stiklinius apdovanojimus, figūrėles ir kt.

dovanos-vedybu-metinems

Dovanos vedybų metinėms

Vedybų metinės – viena gražiausių poros švenčių, kuomet galima švęsti ilgai trunkančią santuoką. Šia proga siūlome graviruotas taures, vazas; galime išgraviruoti jūsų pasirinktą tekstą ant jūsų atsinešto daikto arba sukurti ką nors unikalaus.

vardines-korteles

Vardinės kortelės

Gaminame vardines korteles skirtas šventėms bei darbui. Šventinės vardinės kortelės gali būti įvairių dydžių, spalvų, pagamintos iš popieriaus, faneros, organinio stiklo. Jos gali būti kaip komplektas kartu su vestuviniais kvietimais, RSVP ar kt., viskas priklauso nuo jūsų fantazijos! Darbui skirtas vardines korteles gaminame iš aliuminio arba plastiko, priklausomai nuo formos, dydžio, kiekio.

laptop frame
hero image

Tęsdami naudotis svetaine, sutinkate naudoti slapukus. daugiau informacijos

Šios svetainės slapuko nustatymai yra "leisti slapukus", kad galėtumėte pasiekti geriausią naršymo patirtį. Jei ir toliau naudosite šią svetainę nepakeisdami slapukų nustatymų arba spustelėsite "Patvirtinti" žemiau, jūs sutinkate.

uždaryti